0 Hodnocení
1 028,50 Kč
820,00 Kč
Ušetříte:
208,50 Kč
Na skladě
Kód zboží: 5019
Vyzkoušejte balanční trénink na nové úrovni! Jeho možnosti využití jsou téměř nekonečné.
Terapeutických a tréninkových cílů dosáhnete rychleji s mulitifunkčnou Balance pad podložkou. Destabilizační vlastnosti podložky aktivují řídící funkce mozku. Díky svému speciálnímu materiálu poskytuje Balance pad tu správnou podporu a zvyšuje efektivitu jednotlivých cviků. Je ideálním vybavením pro trénink začátečníky i těch na pokročilé úrovni.
Balance pad je vhodný zvláště pro cvičení na boku nebo na čtyřech. Podpora na rukou a kolenou prospívá nejen ramenům a bokem, ale i celé páteři. Díky své velikosti, nabízí mnoho možností pro vytrvalostní trénink. Používání cvičební podložky se doporučuje, protože zvyšuje bezpečnost a pohodlí při cvičení.

Důmyslné mřížkové provedení povrchu poskytuje efektivní stimulaci receptorů, když cvičíte bosi. To zvyšuje krevní cirkulaci ve vašich nohách.
Balance pad jako výrobek pro trénink a terapii pokrývá široké spektrum možností cvičení. Díky svým destabilizujícím vlastnostem je balance pad úspěšně využívaný při prevenci a rehabilitaci ortopedicko-traumatologických onemocnění stejně jako ve výkonnostním a volnočasovém sportu na zlepšení motorických dokonalostí a dovedností.
Můžete kombinovaně trénovat koordinační a kondiční schopnosti jako je síla, vytrvalost, rovnováha a sportovní specifický proprioceptivní trénink.

V případě, že se nacházíte díky ortopedicko-traumatologické onemocnění v péči lékaře nebo fyzioterapeuta, je třeba všechny cvičební programy včetně intenzity, opakování, počtů tréninků a fází odpočinku konzultovat s ním.

Rozměry: 48 x 38 x 5,8 cm

Zboží je skladem.
Doba dodání je obvykle 1 až 4 pracovní dny.

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Musíte se přihlásit, abyste mohli hodnotit. Přihlásit se